אודות

 GMJERSEY

 

GmJersey הינה חברה המספקת מענה לכל צרכיהם של כלל רוכבי האופניים, בהם:  ילדים, מבוגרים, חובבנים ומקצוענים.

מראשית פעילותה בשנת 2008 שיווקה החברה ישירות לצרכן ביגוד רכיבה מקצועי וחליפות אופניים, ועסקה בייבוא חליפות אופניים מקצועיות ממותגות של קבוצות הפרו טור,  הנלבשות בתחרות האופניים הגדולה ה- Tour de France  (ה"טור דה-פראנס").

 

חברת GmJersey הוקמה בשנת 2008 במטרה להוזיל את עלויות מוצרי הביגוד של רוכבי האופניים, ומאידך להעלות את רמת הביגוד תוך הקפדה על איכות המוצרים.

 

חברת GmJersey מקפידה על ייבוא ושיווק של מוצרים איכותיים בלבד ומתן שירות אישי ללא פשרות לקהל לקוחות החברה, ההולך וגדל.

החברה הינה היבואן הבלעדי של מפעל NUCKILY האיטלקי,  ושל חברת NimbleWear העולמית  והיבואן הבלעדי שלהם בארץ.

כיום משווקת חברת  GmJersey מוצרים אלו בכל רחבי הארץ באמצעות חנויות, אתר האינטרנט, בפייסבוק, בתחרויות אופניים וכדומה, ומסוגלת לספק מענה לצרכיהם של כל פלחי השוק והגילאים בענף.

בחברת GmJersey מתמחה בביגוד CUSTOM לבודדים ולקבוצות, המיוצר בהתאמה אישית ובהזמנה מיוחדת  על-פי דרישה.

חברת GmJersey מתמחים בעיצובים מותאמים אישית לקבוצות. אנו מייצרים את הפריטים לקבוצות ומועדונים מהמקצועים ביותר בעולם. צוות המעצבים שלנו השייך ליצרן עצמו– יכול ליצור ולהציע לכל חברה או מותג את העיצוב הייחודי והאישי ביותר.

אנו מאוד גמישים ומגוונים, ועונים לבקשות המדוייקות של הקבוצה או מועדון הרכיבה! לקבוצה יש אפשרות לבחור את סוג הבד וסוג הרפידה. אנחנו לא סתם "מדביקים" את הלוגו - אנחנו משקיעים זמן ומאמץ בעיצוב הבגד המושלם, הגרפיקה האולטימטיבית, סכימת צבעים מעולה ולוגואים של נותני החסות. וכל זה, כמובן, על פי הבקשות הספציפיות של הלקוח ובאיכות הגבוהה ביותר שניתן להשיג. כיום חברת  GmJersey מעצבים עבור קהל לקוחות רחב בישראל ובכל העולם במיוחד באירופה ובארה"ב הן עבור קבוצות מקצועיות והן חובבניות

 

היעד

 

GmJersey שמה לעצמה יעד כי תהיה מעורבת בכל הקשור בענף, תוך תמיכה בפעילויות ובאירועים הקשורים באופני הרים, באופני כביש ובטריאתלון, תוך כדי חשיבה ודאגה מתמדת ללקוח !

"הצטרף למובילים - JOIN THE LEADERS"